logo

 Aż 7 programów mycia

 1. NOWOŚĆ Oprysk Felg – miękką wodą z zasadowym środkiem który usuwa uporczywe zabrudzenia i jest całkowicie bezpieczny dla lakieru.
 2. NOWOŚĆ Aktywna Piana – wysokie stężenie aktywatora DDS i szamponu z niewielka ilością wody. Aktywna piana zmiękczy i usunie najtrwalszy brud na karoserii. Zalecamy używanie gdy pojazd jest mocno zabrudzony.
 3. Mycie Zasadnicze – gorąca i miękką woda podawana z szamponem pod wysokim ciśnieniem
 4. NOWOŚĆ Mycie Szczotką – specjalnie zaprojektowany ergonomiczny kształt szczotki i miękkie włosie wraz z ciepłą woda i inżektorem aktywnej piany zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów.

  Jak to działa:

 5. Płukanie – zimna woda pod wysokim ciśnieniem
 6. Woskowanie – wosk polimerowy podawany z wodą pod niskim ciśnieniem
 7. Nabłyszczanie – płukanie zimną zdemineralizowaną wodą – nie pozostawi plam na karoserii.
 8. NOWOŚĆ Suszarka –specjalnie zaprojektowane ramie z dodatkową rurą i dmuchawa zimnego powietrza GRATIS do każdego mycia.

Jak to działa:

 

 • Na naszej myjni szczotka cały czas jest zanurzona w obiegu wodnym w zbiorniku o podwójnym dnie z piaskownikiem, dzięki czemu NON STOP pozostaje czysta i nie rysuje powierzchni myjącej.
 • Specjalnie zaprojektowany system odwróconej osmozy i zmiękczaczy – system membran zmiękczy wodę dzięki czemu w efektywny sposób połączy się ze środkami myjącymi. Super wydajny system zmiękczania wody Water Softening System WSS z elektroniczną głowicą amerykańskiej firmy FLECK
 • Na zatokach myjących zainstalowanie lekkich ramion obrotowych renomowanej firmy MOSMATIC
 • Precyzyjnie dozowanie chemii w połączeniu z membranowymi kropelkowymi pompami stanowią siłę naszej maszyny
 • Oświetlenie LED – nowoczesne i ekologiczne bo środowisko jest dla nas ważne.
 • Wiata Prestige – nowoczesny wygląd spodoba się każdemu
 • Chemia płynna z systemem aktywatora DDS – jest to połączenie AKTYWATORA i SZAMPONU dzieki ULTRA precyzyjnemu systemowi dozowania chemii płynnej DDS Double Dosing System
 • Używamy tylko chemii w płynie. Ponieważ dostrzegamy iż spustoszenie jakiego dokonujemy inwestując w przestarzałe technologie niszczy Naszą unikalną na skale europejską, dziką jeszcze przyrodę. Mycie auta proszkiem jest dyskusyjne ze względu na zawartość fosforanów, które powodują kwitnięcie glonów w rzekach o sieją spustoszenie w ekosystemach rzecznych powodując wymieranie (duszenie się) wielu gatunków ryb (nadmierny rozwój glonów).
wyroznia-nas-myjnia-namyslow-reymonta
Polub nas na Facebooku